O NÁS

Spoločnosť VZORODEV PRODUKT, s.r.o. vznikla v roku 2010 a v odevnej výrobe nadviazala na dlhoročnú tradíciu výrobného družstva VZORODEV PREŠOV.

Patrí medzi popredných slovenských výrobcov v oblasti odevníctva.

Zameriava sa na uniformnú výrobu pánskych a dámskych odevov, výrobu kvalitného športového oblečenia, ale aj na pánsku a dámsku konfekciu.

V rámci funkčného športového oblečenia sa zameriava na výrobu vysoko kvalitných odevov zhotovených z technických materiálov špičkovými technológiami zaisťujúcimi nepriepustnosť voči vetru, vode a zabezpečujúcimi vysokú paropriepustnosť zvnútra von. Výroba spoločnosti je certifikovaná značkou GORE-TEX®.

Ďalšou oblasťou výroby spoločnosti je výroba poľovníckych odevov. Vyrábame bundy, vesty, rôzne druhy nohavíc pod vlastnou značkou Diwald a tiež pre rakúsku spoločnosť Astri Hosen.

Certifikáty spoločnosti

S cieľom zaručiť svojim zákazníkom kvalitu produkcie spoločnosť VZORODEV PRODUKT, s.r.o. získala v roku 2020 certifikát systému kvality ISO 9001:2015 a certifikát systému environmentálneho manažérstva ISO 14001:2015. Okrem toho má spoločnosť vykonaný audit SMETA v systéme SEDEX.